Yüz Serumları

Yüz Serumları

Saç bakım uzmanına gittiğinizde saç serumu uygulamalarını mutlaka duymuş ya da deneyimlemişsiniz. Saçınıza serum uygulandıktan sonraki ilk bir kaç gün, ne kadar da canlı, parlak bir görünüm oluşmuştu değil mi? benzer bir etkiyi yüz serumları ile de elde etmek mümkün. Temiz bir cilde masaj yaparak uygulayacağınız yüz serumu çeşitleri ile, canlanmış, yenilen bir cilt görünümü sağlayabilirsiniz. Peki, yüz serumlarının içinde ne var ve nasıl kullanılıyorlar?

Yüz Serumlarının İçeriği

Cildin canlanması için üretilen serumların içeriğinde besleyici bileşenler bulunur. Doğal ürünlerin yani bitki özleri ve doğadaki saf materyallerin belirli bir formülle bir araya getirilmesi ile geliştirilen serumlar, kolay bozulmayı engelleyecek denegeliyiciler de içerir.

Yüz Serumları Nasıl Sürülüyor?

Yüzünüzü temizleme jelinizle iyice temizledikten sonra, kurulayın ve biraz bekleyin. Ardından serumu alıp parmaklarınızla cildinize masaj yaparak yedirin. Bu şekilde bir kaç saat bekledikten sonra ılık bir banyo yapabilirsiniz. Banyo sonrasında da yüz bakım kreminizi ve ardından da göz çevresi bakım kremini uygulayabilirsiniz.

Yüz Serumu Çeşitleri

Farklı yüz tiplerine özel serumlar geliştirilmiştir. Kuru ciltler için farklı, yağlı ciltler için farklı ve karma ciltler için farklı serumlar bulabilirsiniz. Ayrıca yaşa göre, kullanım sıklığına göre de yüz serumu tercihi yapılabilir.

Göster:
Sırala:
 Yüz Bakım Serumu 24K Altın Yeni

Yüz Bakım Serumu 24K Altın

Yüz Bakım Serumu 24K Altın24K Altın Serum İçeriğinde bulunan gerçek 24K ayar altın parçacıkları..

11,80TL Vergiler Hariç: 10,00TL