Sivilce ve Akne Onarım

Her cilt tipinin yaşadığı problemler farklılık göstermektedir. Daha çok genç ciltlerde karşılaştığımız sivilce problemini zaman zaman olgun ciltlerde de gözlemleyebiliyoruz. Markaların her cildin ve yaşın problemlerine çözüm sunan onarıcı bakım ürünleri Burdao avantajlarıyla sizlerle buluşuyor.

Ciltteki yağlanma oranı arttıkça bakteri oluşumu hızlanır ve bakteriyle birleşen ölü deri gözeneklerde tıkanmaya sebep olarak sivilce oluşumuna zemin hazırlar. Cilt yüzeyinde oluşan akne ve sivilceler kesinlikle sıkılmamalıdır. Bu anlamda günlük ve haftalık cilt temizliği oldukça önemlidir.

Sivilce ve akne problemi için cilt bakım ürünleriyle önlem alınmaz ve dışarıdan sıkma işlemleriyle müdahale edilirse bu durum cilt yüzeyinde ciltte sivilce izleri oluşmasına neden olabilir.

Cildin günlük bakımında salisilik asit içeren jel ya da köpük yapılı temizleyiciler kullanılmalıdır. Bununla birlikte haftalık bakımda kullanılması gereken en önemli ürün ise kil içerikli maskelerdir. Kil, ciltteki yağlanmayı kontrol altına alarak yeni sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Siz de akneyle sivilce problemlerine karşı krem ve maske çeşitlerini Burdao’da inceleyebilir, cilt bakım uzmanlarının desteğiyle doğru ürünü tercih edebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
Yüz Bakım Sivilce Kremi Yeni

Yüz Bakım Sivilce Kremi

Yüz Bakım Sivilce KremiEn sık karşılaşılan cilt sorunlarının başında gelen sivilceler bir cilt probl..

11,80TL Vergiler Hariç: 10,00TL