Yüz Spreyi

Yazar admin 18/09/2020 0 Yorumlar Cilt Bakımı,Yüz Bakımı,

İstediğiniz zaman Yüz Bakım Spreyi kullanabilirsiniz! Nemlendirici Yüz Bakım Spreyi kullanmak için günün en iyi zamanlarını ve belirli anları keşfedin.

 

Yüz Bakım Spreyi Ne Zaman Kullanılmalı?

 

Yüz Bakım Spreyinin arkasındaki büyük fikir, cildinize anında nemlendirme sağlamaktır. Ancak bunların yalnızca fazladan nem eklemekle ilgili olmadığı ortaya çıktı. Belirli zamanlarda Yüz Bakım Spreyi kullanmak aslında size düşünmemiş olabileceğiniz ek faydalar sağlayabilir. İşte en sevdiğimiz anlardan bazıları:

 

Uyandığınızda

 

Bazen sabah saatlerinde yataktan kalkmak zordur.Soğuk bir sabah yorganın altında rahat olduğunuzda olduğu gibi. Nemlendirici Yüz Bakım Spreyi çok parlak bir fikir. Tazeleyici sprey, nefis kokusuyla sizi hemen uyandıracak, size anında enerji verecek ve cildinizi yumuşak ve parlak bırakacak. Yatağınızın yanına bırakın ve tam anlamıyla yükselip parlaması için püskürtün!

 

Toneri Kullandıktan Sonra

 

Herkes toner kullanmaz, ancak siz iseniz en iyisi daha sonra cildinize sıkmaktır. Bunun nedeni, tonerlerin cildinizi temizlemesi ve yüz sisi gibi nemlendirici bir ürün içeren nemlendiriciye hazırlamasıdır.

 

Nemlendirici Eklemeden Önce Nemlendiriciden önce

 

Neden nemlendirici yüz bakım spreyi kullanmalısınız? Güçlerini maksimize etmek için! Önce bir miktar hidrasyon ekleyerek, cildin daha sonra ne giyiyorsanız onu daha iyi emmesine yardımcı olabilir. Ve sabah akşam nemlendirici uygulamanız gerektiğinden, yüz bakım spreyini günde iki kez de kullanabilirsiniz.

 

Makyaj Öncesi ve Sonrası

 

Yüz Bakım Spreyi size nasıl daha kusursuz bir makyaj uygulaması sağlar? Yolları sayalım. Yeni başlayanlar için, fondöteniniz için pürüzsüz ve sulu bir tuval oluşturur. İkincisi, fondötenin daha iyi karışmasına yardımcı olur, bu da daha doğal, saf bir görünüm anlamına gelir. Son olarak ve kesinlikle en önemlisi, makyajı uyguladıktan sonra yüzünüze hızlı bir spritz uygulamak, görünümünüzü ayarlamanıza (daha uzun süre dayanmasını sağlar) ve daha pürüzsüz bir görünüm elde etmenize (herhangi bir toz kalıntısından kurtularak) yardımcı olabilir.

 

Makyajı

Tazelemek için sabah yaptığınız makyajla akşam dışarı çıkmayı planlıyorsanız bir numaraya mı ihtiyacınız var? Bizde iki tane var! Birincisi, makyajdan sonra yüz bakım spreyi kullanmanın tam nedeni budur. Makyajınızı gün boyu daha uzun sürecek şekilde ayarlayacaktır. İkincisi, biraz rötuşa ihtiyacınız varsa, cildi nemlendirmek için püskürtün ve o zaman mevcut makyajınızın eklenmesini ve harmanlanmasını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda size taze, nemli bir görünüm kazandırır.

 

Antrenman Sonrası

 

Ciddi bir spor seansını yeni bitirdiniz ve yüz yıkama getirmediniz. Ya terli bir yüzle dışarı çıkabilir ya da sulu bir parıltıyla çıkabilirsiniz. İkincisi için, burdao.com’daki Yüz Bakım Spreyini deneyin . Bu hoş kokulu spreyin sadece bir kez püskürtülmesi sizi anında serinletecek, cildinizi tazelenmiş hissettirecek ve size anında mutluluk verecektir. Spor salonu + burdao.com! = mega iyi hissettiren hisler.

 

 

Yüz Bakım Spreyi Nasıl Kullanılır?

1. En sevdiğiniz Yüz Bakım Spreyi’ni seçin

2. Üstünü açın

3. Gözlerinizi kapatın ve makyajdan önce veya sonra cildinizden 20-25 cm uzaktan sıkın

4. Parıldayın!

 

Yüz Bakım Spreyi Fiyatı: https://www.burdao.com/yuz-bakim-sprey

Bir yorum Yaz