Gözaltı Nemlendirici Kolajen Maske Ne İşe Yarar?

Yazar admin 17/09/2020 0 Yorumlar

Gözaltı Nemlendirici Kolajen Maske Ne İşe Yarar? 

 

Kırışıklık önleyici, göz torbaları için yeniden sıkılaştırıcı işlevi vardır. Yaşlanmanızı önleyin ve iyileştirin. Güçlü şişkinliği giderir. Nemlendiricilerle zenginleştirilmiştir. Güçlü koyu halkaları azaltır. Derin nemlendirme ve kırışıklık yumuşatma. Gözaltı Nemlendirici Kolajen Maske, zenginleştirilmiş kolajen takviyeli bir maskedir. Cilt gözeneklerini derinlemesine nemlendirir, tonlar ve arındırır. Daha sıkı ve genç yüz hatları için kolajen üretimini uyarır ve cildin elastikiyetini artırır.Kristal Kolajen Göz Maskesi, zenginleştirilmiş kolajen takviyeli bir maskedir. Cilt gözeneklerini derinlemesine nemlendirir, tonlar ve arındırır. Daha sıkı ve genç yüz hatları için kolajen üretimini uyarır ve cildin elastikiyetini artırır.

 

Gözaltlarını nemlendiren bu maskeler çoklu görev için yapılmıştır. Güçlü, küresel kaynaklı malzemelerle zenginleştirilirmiştir. Hareket halindeyken muhteşem olmanızı sağlamak için performanstan asla ödün vermez. On dakika içinde, canlandırıcı jel yama, göz çevresine yoğunlaştırılmış dozlarda yatıştırıcı bileşen aşılar. Hassas gözaltı cildini sıkılaştırmak, tonlamak ve şişkinliklerden kurtarmak için kullanılmaktadır. Gözlerin altındaki serin jel hidrolize elastin, gözaltındaki bölgeye ton ve sıkılık kazandırmaya yardımcı olur.

 

Gözaltı Nemlendirici Kolajen Maskeler, cildin 10 saate kadar dinlenme görünümünü vermesine yardımcı olur. Saf koloidal gümüş ile formüle edilmiştir. Aydınlatıcı inci, gözlerin daha parlak görünmesine yardımcı olurken, doğal kolajen cildin görünümünü sıkılaştırmaya yardımcı olur. Bu maskeler ayrıca burundan ağıza doğru olan bölgede de kullanılabilir.

 

Gözaltı Nemlendirici Kolajen Maskeyi Hangi Cilt Tipleri Kullanabilir?

 

Normal veya kuru cilt tipleri için kullanabilirsiniz.

 

Gözaltı Nemlendirici Kolajen Nasıl Kullanılır?

 

Gözaltı Nemlendirici Kolajen Maskeyi uygulamadan önce yüzünüzü ılık suyla temizleyin. Göz maskesini ambalajından çıkarın. Plastik astarı soyun ve her maskeyi eşit şekilde gözlerinizin altına uygulayın. Ciltle iyi bir temas sağlamak için maskeleri nazikçe pürüzsüz hale getirin. Maskeyi takmanın standart süresi 30 dakikadır. Maskeleri yüzden nazikçe soyun, kalıntıları nemli bir bezle silin. Maskeleri kullanımdan sonra sorumlu bir şekilde atın, maskeyi tekrar kullanmayın. Kullandıktan sonra cildinizi daha nemli ve pürüzsüz hissedeceksiniz. Sadece harici kullanım için, gözlerle temasından kaçının, çatlamış veya iltihaplı cilde uygulamayın. 


Nemlendirici etkili gözaltı maskelerin fiyatı : https://www.burdao.com/nemlendirici-gozalti-kolajen-maske
*Çocuklardan uzak tutun.

Bir yorum Yaz