Gözaltı ve Çevresine Nem Terapisi

Yazar admin 24/09/2020 1 Yorumlar Yüz Bakımı,Göz Bakımı,

Gözaltı ve Çevresine Nem Terapisi

 

 

Yaşamdan izler taşıyan gözlerimize etkilici bakışlar kazandırmak artık mümkün. Gözaltı morlukları ve göz çevresi kuruluğu gözaltı maskesi ile son buldu!

Hayat koşuşturması içerisinde bitkin düşen gözlerimiz, gönle giden yolda ilk duraktır. Hepimiz hisleri, samimiyeti ve yorgunluğu gözlerimizle anlatır, gözlerden anlarız. Yaşlanma, stres, güneş, rüzgâr ve ayaz gibi birçok etkenden etkilenen gözaltı ve göz çevresine göz maskesi ile mükemmel çözüm sağlanılabiliyor. İşte morluklar ve kuruluklar için ne yapmalıyım? Telaşı son buluyor.

 

Gözaltı morluklarının sebebi nedir, nasıl giderilir?

 

Bakışların en çok etkilendiği bir sorun olan gözaltı morlukları genetik ve çevresel birçok nedenden oluşabilir. Kapatıcılarla gizlenmek istenen bu sorun kesin bir yaş grubuna ait olmamakla birlikte her yaş grubundan insanın ortak sorunlarından biri olabiliyor. Gözaltı morluğu nedir, gözaltı halkalarım var mı, diye düşünüyorsanız hemen bu soruları çözüme kavuşturalım. Sabah uyandığınızda cilt renginizden daha koyu biz göz çevresi ile karşılaşıyorsanız. Gözlerinizin altında koyu halkalar görüyorsanız ve gözaltı kapatıcısı makyajınızın vazgeçilmez ürünü olduysa gözaltı morluklarınız var demektir. Hepimiz gözaltı morluklarını uykusuz olmanın veya uyku düzeninin bozuk olmasının bir dönüşü olarak düşünürüz. Fakat tek nedeni uykusuzluk olmamakla birlikte çeşitli alerjiler, zayıflık, yaşamın verdiği stres, doğal yaş alma süreci, alkol ve aşırı kafein tüketimi de gözaltı morluklarının nedenleri arasındadır. Herkesin birçok nedene bağladığı bu göz sorunun çok da bilinmeyen diğer bir nedeni ise yeterince su tüketmemektir. Vücuttaki su oranı cildi büyük ölçüde etkilemektedir. Yeterli miktarda su tüketmediğimizde gözaltları karamaya başlar ve gözleriniz batık bir görünüme sahip olur. Aynı zamanda vücutta ki su kaybı gözaltında ki morluklara ve koyu halkalara neden olabiliyor. Bebeklerde ve çocuklardaki gözaltı morlukları ise daha çok alerjik olmaktadır.

 

Gözaltı morluklarının giderilmesi için, beslenme düzenine dikkat etmek gereklidir. Taze meyveler, sebzeler, tam tahıllar, protein ve sağlıklı yağlarla dolu bir besin tüketimi göz dışında insan vücudunun anatomisine gözle görülebilir bir iyileşme sağlamaktadır. Güneş gözlüğü kullanmak ile birlikte güneş koruyucu kullanmak da gözaltı morlukları için etkili bir çözüm olabilmektedir. Günde ortalama 7-9 saat arası uyumak bu sorunu azaltmada etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra gözaltı şişliklerini yüksek bir yastık kullanarak başı yüksekte tutmak ve sırtüstü yatmak önleyebilmektedir. En çabuk etki eden ve gözaltı morluklarından kaçınmanın en başarılı yolu gözaltı maskesinden geçmektedir. Uyumadan önce ve sonrasında kullanabileceğiniz tek kullanımlık maskeler ile çarpıcı bakışlara pratik ve vakit harcamadan ulaşılabilir. Gözaltı maskeleri sadece 15 dakikanızı alarak gözaltı morlukları gibi göz çevresinde oluşan birçok soruna çözüm olabilmektedir.  

 

Gözaltı ve çevresinde kuruluğa son!

 

Mevsimlerin getirisi olan güneş, ayaz ve rüzgâr gibi hava olayları cildimizi oldukça etkilemektedir. Doğal olarak kuru bir cilde sahip olmanın dışında kuruluk, çeşitli nedenlerle de ortaya çıkabilir. Kimyasal içerikli cilt bakımı ve kozmetik ürün kullanımı gözaltı cildinin kuru olmasını arttırmakta olup yeterli miktarda su tüketmemek de bu sorunu tetiklemektedir. Aşırı sürtünme, gözaltı kapatıcısı, güneş yanığı, kirli makyaj fırçaları ve süngerleri gözaltı kuruluğunun diğer sebepleridir. Gözaltı kuruluğunun en etkili çözümü nemlendirici gözaltı maskesinde! Burdao ekibinin sizlere sunduğu https://www.burdao.com/yuz-bakim-maskeleri/nemlendirici-gozalti-kolajen-maske bu maske birçok soruna deva olduğu gibi gözaltı kuruluğunu da nem bombası etkisi ile kesin çözüme ulaştırıyor. İçeriğinde bulundurduğu kolajen maddesi ile vücudun bol miktarda ihtiyaç duyduğu proteini arttırarak cilde esneklik sağlıyor. Kolajen ile yumuşacık ve pürüzsüz gözaltları yaratan nemlendirici gözaltı maskesi, gözaltı kırışıklıklarını da azaltmaktadır. İşte! Mucizevi gözaltı maskesinin içinde barındırdığı hyalüronik asit, ciltteki dokuların iyi yağlanmasına ve nemli kalmasına yardımcı olan bir maddedir.  Yaşlandıkça vücutta bulunan hyalüronik asit seviyeleri azalmakta bu da kuruluğu oldukça arttırmaktadır. Nemlendirici gözaltı maskesi, ciltteki nemliliği arttırarak göz çevresini ve gözaltlarını birçok sorundan uzak tutmaktadır. Bütün sorunlarınıza yetişen bu maskeyi Burdao ekibi olarak şiddetle tavsiye ediyor müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

1 Yorumlar

Sıdıka GÜrol:
28/09/2020, 11:10:37 PM
Yanıtla

Çok güzel bilgiler veriyorsunuz bizler için faydalı ve öğretici, oluyor. Amaç satmak değilde faydalı olmak olunca kalite gerçekten belli oluyor

Bir yorum Yaz