Manuka Balı

Yazar admin 27/09/2020 1 Yorumlar Cilt Bakımı,Yüz Bakımı,

Mucize Bal Manuka özlü kolajen yüz maskesi ile cildinizi şımartın!

 

Sizler de bal maskesi ile cildiniz sağlıklı ve parlak olsun istemez miydiniz? Yüzünüzde oluşan cilt lekeleri can sıkmaya mı başladı? Öyleyse, her şeyin en iyisini hak eden cildiniz için en iyi cilt bakım maskesi olan Rorec Honey bal özlü kolajen yüz maskesiyle tanışın! Bal maskesi, içerisinde bulundurduğu; bal özü, kolajen, B vitamini, gliserin, C vitamini ile cildinize doğal bir ışıltı kazandırır. Ciltteki yorgun görümü alır, kırışıklıkları en aza indirir, cildin nem oranını arttırmasında yardımcı olur.

 

Akne ve sivilce neden oluşur?

 

Sivilce, cildinizin gözenekleri yağ, ölü deri veya bakteri ile tıkandığında ortaya çıkar. Cildinizin her gözeneği bir foliküle açılan bir deliktir. Folikül, bir saç ve yağ (yağ) bezinden oluşur. Yağ bezi, saçtan yukarıya, gözeneklerden dışarıya ve cildinize giden sebum (yağ) salgılar. Sebum cildinizin yağlı ve yumuşak kalmasını sağlar. Bu yağlama işlemindeki bir veya daha fazla sorun sivilceye neden olabilir. Şu durumlarda ortaya çıkabilir;

-Folikülleriniz tarafından çok fazla yağ(sebum) üretiliyorsa,

-Gözeneklerinizde ölü deri hücreleri birikirse,

-Gözeneklerinizde bakteri birikirse.

Bu sorunlar sivilcelerin gelişmesine katkıda bulunur. Bakteriler tıkanmış bir gözenek içinde büyüdüğünde ve yağ dışarı çıkamadığında sivilce ortaya çıkar.

 

Cilt kuruluğu ve kırışıklık oluşumu gibi birçok yaygın cilt sorunu vardır. Bal maskesi zengin içeriği sayesinde bu sorunların her birine çözüm olabilecek nitelikte bir maskedir.

 

Manuka balın cilde faydaları nelerdir?

 

Bal doğal olarak antibakteriyeldir, vücuttaki iltihabı azaltır ve vücudunuzun hormonlarının düzenlenmesine yardımcı olur. Bu sayede bal maskesi sivilce giderici maske olarak kullanılabilir. Bal, cilt hücrelerinizin iyileşme sürecini hızlandırır, ciltteki lekeleri yok etmede faydalı olur. Manuka balı, yaraları hızlı bir şekilde iyileştirmede o kadar etkilidir ki artık doktorlar tarafından klinik ortamlarda kullanılmaktadır. Ham bal aynı zamanda doğal bir eksfoliyatördür, yani yüzünüze uygulandığında kuru, donuk cildi çıkarır ve altındaki yeni cilt hücrelerini ortaya çıkarır. Bal aynı zamanda; güneş yanığında faydalıdır. Gençleştirir, gözenekleri temizler, ölü derileri atmaya ve hücre yenilenmesine katkıda bulunur. Manuka Ballı yüz maskesi, cildinizi nemlendirmenin ve genç ve sağlıklı görünmesini sağlamanın en iyi yollarından biridir. Bu Bal Yüz Maskesi, cildinizi iyileştirmek, beslemek ve iyileştirmek için bal özü ile aşılanmış nemlendirici bir maskedir. Cildinizin nemini ve parlaklığını arttırmanızda size yardımcı olacaktır. Bal maskesi, doğanın en iyi cilt nemlendirme özelliklerine sahiptir ve cildinizi nemlendirip yatıştırarak yumuşak, esnek ve ışıltılı bir cilt bırakacak antioksidan bakımından zenginleştirilmiş bal içeren maske, yenilenme ve onarımı kolaylaştıracaktır. Bal özlü yüz maskesi, kuru cilde büyük oranda nem artışı sağlar. Doğal bal ve kolajenin bir araya gelmesiyle oluşan bu şifalı maske kırışıklıkları yok etmenize yardım eder. Cilde kapsamlı bakım yapar, ek olarak cildi elastik ve yumuşak hale getirir. Doğrudan doğadan gelen besinler, yoğun nemlendirme ve cilt bakımı için tamamen organik propolis ve bal özü ile tasarlanmıştır. Yüzyıllardır Kore cilt bakımı sırları arasında yer alan bu bal özü maske, cilde gözle görülür bir ışıltı katacak ve görenler sizden gözünü alamayacak!

 

Bal maskesi nasıl kullanılır?

 

ADIM1: Yüzünüzü temizleyin ve kurulayın.

ADIM2: Folyo paketi açar açmaz bekletmeden maskeyi cildinize yerleştirin.

ADIM3: 15-20 dakika bekleyin ve maskeyi çıkartın.

ADIM4: Yüzünüzde kalan maske kalıntısını cildinize nazikçe masaj yaparak yedirin.

En iyi sonuç için haftada 2-3 kez düzenli kullanım önerilir.

Bal Maskesi Fiyatları: https://www.burdao.com/kolajen-maske-bal-ozlu bağlantısını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz

1 Yorumlar

Yağmur:
12/10/2020, 06:49:25 AM
Yanıtla

Balın faydalarını saymakla bitmez. Özellikle sivilceleri yok etmesiyle benim favori ürünüm oldu. Mutlaka her evde bulanmasi gereken bir ürün ✔️

Bir yorum Yaz