Gözaltı Kırışıklık Karşıtı Maske

Yazar admin 17/09/2020 0 Yorumlar Yüz Bakımı,Göz Bakımı,

Gözlerinizin etrafındaki cilt yüzünüzün geri kalanından daha hassastır, aslında beş kat daha incedir, bu yüzden yaşlandığımızda ilk belirtiler genellikle göz çevresindedir. Benzer şekilde, uyku eksikliği, dehidrasyon ve bilgisayara bakmak veya en son Netflix dizilerini takip etmek için harcanan saatler göz altı alanınızı etkileyebilir. Ne yazık ki, bir kapatıcının saklayabileceği çok şey var - ve işte burada yorgunlukla savaşan, parlaklığı artıran burdao.com’un Gözaltı Kırışıklık Karşıtı Kolajen Maskesi devreye giriyor.

 

Genellikle cildinize yoğun bir şekilde oturan göz kremlerinin aksine, Gözaltı Kırışıklık Karşıtı Kolajen Maske retinol, hyaluronik asit, seramidler ve daha fazlası gibi süper şarjlı bileşenlerle dolu hafif serumlar içerir. Aynı zamanda, iyi bir gece uykusu görünümünü taklit eden tatmin edici bir soğutma etkisine sahip cilt tazeleyiciler olarak ikiye katlanırlar. Normal cilt bakımının aksine, Gözaltı Kırışıklık Karşıtı Kolajen Maskesi, yalnızca 10-30 dakika içinde işe yarayan ve tek seferde sonuç veren, kullanışlı, kendiliğinden yapışan maskelerdir. Maskelerin takılması çok rahattır, hoş bir soğutma etkisi verir, güzel bir gül suyu kokusuna sahiptir ve etrafta dolaşırken bile sabit kalır. Bunları her gün kullanma cazibesine kapılacak olsanız onları yalnızca özel günler için de saklayabilirsiniz. Bununla birlikte, optimum nemlendirme için burdao.com, bunları haftada iki kez kullanmanızı önerir.

 

Gözlerinizin altında sık sık kuru, ağrılı lekelerden muzdaripseniz, Gözaltı Kırışıklık Karşıtı Kolajen Maskesi en yeni ve en iyi arkadaşınız olacak. Nemlendirici pantenol sayesinde sadece cildinizi arzuladığı nemi beslemekle kalmaz, aynı zamanda kollajen güçlendirici plankton ile tüm göz bölgesini kaldırıp sıkılaştırır, kötü bir gece uykusunu anında siler.

 

Gözaltı Kırışıklık Karşıtı Kolajen Maskesi, göz çevresindeki parlak ve pürüzsüz cildi ortaya çıkarırken, aynı zamanda yorgun gözleri 10 dakika kadar kısa bir sürede nemlendirmek için temel bileşenlerden (skualen ve kafein) konsantre bir doz sağlayan gelişmiş gece onarım serumuna batırılmıştır.

 

Geceleri rahatlamakta zorlanıyorsanız, bu kendinizi sırtüstü uzanmaya ve uyku moduna geçmeye teşvik etmenin iyi bir yoludur. Ayrıca, yaşlanmanın birincil cilt endişeniz olması durumunda bu harika bir seçimdir. Bunlar kısa sürede kırışıklıkları ve dehidrasyonu ortadan kaldırır.

* Gözaltı morlukları ile ile ilgili bilgiyi https://www.burdao.com/kadin-sitesi/gozalti-mor-halkalar adresini ziyaret ederek alabilirsiniz.

Bir yorum Yaz