Buz Maskesi İle Daha Diri ve Genç Bir Cilt

Yazar admin 23/09/2020 0 Yorumlar Cilt Bakımı,Yüz Bakımı,

Daha Diri ve Genç Bir Cilt için Buz Maskesi

 

Cildinizin hep problemli olmasından sıkıldınız mı? Birçok ürün deneyip başarılı sonuç alamadınız mı? Doğru cilt bakımı doğru cilt bakım ürünleri ile yapılır. Peki, sizin cildinize uygun cilt bakım ürünü nedir? Gelin sizleri Bioaqua Ice Fountain buz maskesi ile tanıştıralım.

 

 

En yaygın cilt problemleri nelerdir ve neden oluşur?

 

 

Yaşa bağlı kırışıklık:

 

Yüz yapılarının yaşa bağlı sarkması kırışıklık kıvrımlarına neden olur. Bunlar genellikle burun ve ağız arasındaki oluklarda gelişir, ancak gözlerin altında da meydana gelebilir.

 

Sabit özellikte derin statik kırışıklık:

 

Cilt hasarı, yüz kasları dinlendiğinde bile görünür kalan statik kırışıklıklara neden olur. Zamanla dinamik kırışıklıklar statik kırışıklıklar haline gelebilir. Güneşe maruz kalmak, sigara içmek ve yetersiz beslenme statik kırışıklıklara neden olabilir.

 

Harekete bağlı dinamik kırışıklık:

 

Zamanla cilt altındaki kasların tekrar tekrar kasılması dinamik kırışıklıklara neden olabilir. Bunlar, kaslar kullanımda olduğunda ortaya çıkma eğilimindedir. Mesela birisi gülümsediğinde, kaşlarını çattığında kısacası jest ve mimiklerden oluşabilir. Dinamik kırışıklıklar tipik olarak kaşlar arasında ve alında gelişir. Gözlerin dış köşelerine yakın kırışıklıklar olan kaz ayakları da dinamik kırışıklıkların bir örneğidir.

 

Akne ve sivilce oluşumu: Sivilce oluşumunda birçok etken olabilir; stres, hormonel değişiklikler ve genetiğe bağlı oluşan akneler gibi. Ama sivilce oluşumunun biyolojik sebebine bakacak olursak; sivilce, cildinizin gözenekleri yağ, bakteri veya ölü deri ile tıkandığında ortaya çıkar.

 

Yağlı cilt, yüzde sebum oluşumunun fazla olmasından kaynaklı ortaya çıkar. Sebum, vücudunuzun yağ bezleri tarafından üretilen yağlı bir maddedir.

 

Siyah noktalar: Bunlar sebum, kir, cilt hücreleri ve bakterileri toplayan tıkanmış gözenekler veya saç kökleridir. Sebum ve ölü hücreler ciltteki folikülünde meydana gelen boşluğa dolar buna komedon adı verilir. Folikülde bulunan açıklık, üzerindeki cilt kapalı halde kalırsa beyaz nokta olur. Gözeneklerimiz açıldığında içerisinde bulunan komedon oksitlenir siyah noktayı oluşturur.

 

 

Bioaqua Ice Fountain buz maskesi nedir ve ne işe yarar?

 

Onarıcı kar lotus çiçeği özü ile yapılan buz maskesi, daha pürüzsüz, daha esnek bir cilt için erken yaşlanma belirtilerini geciktirir. Nem bariyerinizi, hyaluronik asit ve kolajen ile destekler, cildin gücünü ve canlılığını iyileştirmek için yaşlanmaya meydan okuyan bir kombinasyondur.

 

 

Faydaları:

- Kahverengi deniz yosunu özü ile nem bariyerini destekler.

- Cilt elastikiyetini arttırmaya ve kırışıklıkları en aza indirmeye yardımcı olur.

- Kar lotusu çiçeği özü ile cilt iyileşmesini hızlandırır.

- Cildin canlılığını ve parlaklığını geri kazandırmaya yardımcı olur.

- Antioksidan ve iyileştirici özelliklere sahiptir.

- Cildinizin diri ve genç görünümünü sağlamak için hyaluronik asit ve kolajen içerir.

- Hemmalis (cadı fındığı ) cilde yumuşaklık verir.

 

Kahverengi deniz yosunları, serbest radyal hasarla mücadeleye yardımcı olan güçlü vitamin ve antioksidan kaynaklıdır. Serbest radikaller, cilt hücrelerinizde hasara yol açarak ince çizgilere ve kırışıklıklara ve elastikiyetin azalmasına neden olur. Kahverengi deniz yosunu, çevresel toksinlere karşı koruma sağlayarak ve cildinizin doğal savunma sistemini güçlendirerek serbest radikaller ile savaşta mükemmeldir.

 

Kar lotusu çiçeği, hücre solunumunu iyileştirerek ciltte birikmiş toksinlerin atılımını artırır. Melanin üretimini sınırlayarak cilt renk tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Hücre oksidasyonunu azaltarak hücrelerin daha uzun süre çalışmasını sağlar.

 

Bioaqua Ice Fountain buz maskesi nasıl kullanılır?

 

ADIM 1: Cildiniz temizleyin ve kurulayın.

ADIM 2: Maskeyi cildinize yerleştirin. Folyo ambalajı açtıktan hemen sonra bekletmeden kullanmaya özen gösterin.

ADIM 3: Maskeyi 10-15 dakika beklettikten sonra çıkarın, yüzünüzde kalan fazla ürünü masaj yardımıyla cildinize yedirin.

En iyi sonuç için haftada 2-3 kez kullanmanız önerilir.

Kolajen Buz Maskesi Fiyatı: Hemen Almak için https://www.burdao.com/kolajen-buz-maskesi baglantısını ziyaret et

Bir yorum Yaz