Muhteşem Cildin Sırrı Altında! Serum Altınla Birleşti

Yazar admin 14/09/2020 0 Yorumlar Cilt Bakımı,Yüz Bakımı,

Yüz ve Cilt bakımına önem veren kadınlarımızın dikkatine!

 

Altın Yüz Bakım Serumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüz bakım sermu 24K Altın ile erken yaşlanma, kırışıklıklar ve cilt kuruluğu artık son buldu.

 

 

Sıcak, soğuk, rüzgâr, ev, iş, okul, çocukların tatlı telaşı derken kendimizi unuttuğumuz stresli hayat koşuşturması içerisinde altın parçacıklı yüz bakım serumu kadınlara cildini tazelemeyi, yenilemeyi ve aynı zamanda pürüzsüzleştirmeyi sağlıyor.  Altın içerikli yüz bakım serumu günlük kullanılan ürünlerin yetersiz kaldığı noktada devreye giriyor. Etkisini kısa zamanda gösteren ve cildinizi dinlendiren yüz bakım serumu sizlerle buluşuyor.

 

 

Altın parçacıklı seruma hangi durumda ihtiyaç duyulur?

 

Cilt bakım serumu kullanımı için belli bir yaş kıstası bulunmaması ile beraber 20’li yaşların başından itibaren gerek makyaj kullanımı, gerek cildin neme ve bakıma ihtiyaç duyması gibi sorunları ortadan kaldırmada bu cilt bakım serumu etkili olacaktır. Cildin ileriki yaşlarda sıkı, bakımlı, sağlıklı ve pürüzsüz hal alması için erken yaşta cilt beslenmelidir. Cildi beslemek ve yenilemek için altın parçacıklı serumu sizlerin beğenisine sunduk.

 

Altın parçacıklı cilt bakım serumu ne işe yarıyor?

 

İçerisinde gerçek altın parçacıkları bulunduran bakım serumu cildin tek bir tonda sabit kalmasını sağlarken ince çizgileri ve siyah noktaları da gidermektedir. Yüz bakım serumu kullanımı ile deride bulunan ölü hücreleri yenileyen bazal hücrelere etki ederken cildin esnek yapısını kaybetmesini engeller. Vücutta bol miktarda bulunan bir protein olan kolajenin esas görevi dokulara esneklik sağlamaktır.  Altın parçacıklı bu serum kolajen tüketimini dengelerken üretimini de arttırmaktadır. Cildin protein üretimini kaybetmemesi için yeterli miktarda kolajen içeren altın serum, cildin genç görünümünü tekrar elde etmesini sağlar. Aynı zamanda ciltte ki hücrelere uyarıda bulunarak kan dolaşımını arttırması sayesinde cilt daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmuş olur.  

Özellikle güneş, akne gibi cildin anatomik yapısını bozacak leke ve izlerde kullanılan altın parçacıklı yüz bakım serumu cildin daha genç görünmesini sağlar. Cildin nemini kaybetmesi sonucu ortaya çıkan deride ki döküntüyü ve soluklaşmayı cildi sürekli nemli tutarak taze ve parlak bir görünüme kavuşturur. Ayrıca içeriğinde bulundurduğu anti-aging serum ve hyaluronik asit ile yaş almanın artık hiçbir önemi kalmaması ile beraber Cildi nem terapisiyle buluşturarak yumuşacık bir hissiyat yaşatıyor. Gold Anti-Aging Beauty Serum, yaşlanmanın ilk belirtileri ile savaşırken gözle görülür bir fark ortaya koymaktadır. Hadi! Sizde gerçek altın parçacıklı bu serumun olağanüstü sonuçlarıyla tanışın.

 

 

Peki, 24K altın yüz bakım serumu nasıl kullanılmalıdır?

 

Altın serum kullanımına başlamadan önce bilinmesi gereken en önemli husus cildi derinlemesine temizlemektir. Yüzü iyice yıkadıktan sonra cilde hiçbir ürün kullanmadan parmaklarınıza damlattığınız birkaç damla yüz bakım serumunu, cildin derinliklerine işlemesi için dairesel şekilde masaj yaparak uygulanmalıdır. Masaj işlemini en hızlı şekilde yaparak altın serumu cilde yedirilmelidir. Yaşı ortaya koyan faktörlerden en belirgini göz çevresi ve boyun bölgesi olduğundan en çok bu bölgelere yoğunlaşılmalıdır. Cildimizde bulunan ince çizgi ve geniş gözenekleri azaltmaya yardımcı olan, düzenli kullanım sonucu cildi pürüzsüz bir şekilde ışıldamasını sağlayan bu hyaluronik asit serumu sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa temiz bir cilde uygulanmalıdır. Bunların yanı sıra ciltteki kusurları kapatmak için kullanılan fondötenin ciltte gözeneklere dolmaması ve pütür pütür durmaması için de altın parçacıklı yüz bakım serumu baz amaçlı kullanılabilir. Bu sayede fondöten ciltle bütünleşip kusursuz bir görünüme kavuşmuş olur. altın parçacıklı yüz bakım serumu fiyatları için https://www.burdao.com/24-k-altin-yuz-bakim-serumu linke tıklayınız 

Bir yorum Yaz