Hakkımızda

Daha iyi görün. Daha iyi hisset. Ne aradığını biliyoruz işte burdao!


Türkiye’nin bir numaralı çevrimiçi premium güzellik perakendecilerinden olan burdao.com, tüm güzellik ihtiyaçlarınız için nihai varış noktasıdır. Yayına başladığı 2015 yılından itibaren dünya çapında bilinen ve alışveriş yapılan bir platform olmayı hedefleyen burdao.com, şimdilerde yurtdışından da siparişler alarak bu hedefine ulaşmak için hızla büyümeye devam etmektedir.

Gelişmiş ortak portföyümüzü oluşturmaya devam ederken, sektördeki yeni trendlere sürekli olarak adapte oluyor ve onları memnuniyetle karşılıyoruz. Cilt, saç ve vücut bakımında her zamankinden daha temiz, vegan ve organik güzellik markaları ile her bir güzellik ihtiyacına ve ilgisine uyacak her şeye sahada sahibiz.

Burdao, Türkiye’deki en başarılı özel şirketlerden biri olarak değerlendirilen güzide bir e-ticaret markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Burdao, entegre teknolojimiz ve uzmanlığımız aracılığıyla yürütülen iç görü ve verilerden oluşturulan mükemmel müşteri deneyimleri yaratma arzusuyla hareket eder. Birinci sınıf güzelliğe erişimi genişleterek ve tüm dünyada erkek ve kadınları güçlendirerek, çevrimiçi güzellik hareketine liderlik ediyoruz. https://www.burdao.com ’da güzellikte en iyiyi sunmaya adanmış,  ayrıca uzman ekibimiz tarafından yönetilen yerinde bir bloğumuz var. Güzellik endişeniz veya sorunuz ne olursa olsun,  artık harika görünmenize ve hissetmenize yardımcı olacak bir güzellik bankanız var.

Misyonumuz

Her gün, her bir misafirimize ilham vererek ve her çalışanın tatmin edici bir kariyer inşa etmesini sağlayarak, her birimizin içimizde yatan olasılıkları hayata geçirmek için güzelliğin gücünü kullanıyoruz.

Vizyonumuz

Web sitemizi ziyaret eden misafirlerimizin en sevilen güzellik merkezi ve Burdao ortaklarımız, topluluklarımız ve yatırımcılarımız tarafından en beğenilen perakendeci olmak.

Değerlerimiz

Yaptığımız her şeyin merkezinde değerlerimizle misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda çalışırız.