Hakkımızda

Burdao Alışveriş Kulübü

Burdao Alışveriş Kulübü; Türkiye güzellik ve kozmetik piyasasında aktif olarak rol almaktadır. Güzellik salonu cihazları, ekipmanları, sarf malzemeleri ile High Volum yüksek teknoloji cihazların ve ürünlerin Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır. 2015 yılında hayat geçirdiği internette profesyonel ürünlerin alınmasına olanak tanıyan burdao.com on-line alışveriş sitesini hayata geçirmiştir.

Burdao Alışveriş Kulübünün ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Burdao, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle kadın gelişimi, eğitim, çevre alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmektedir.

Sorumluluklarının bilincinde olan Burdao Alışveriş Kulübü, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Burdao’nun Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Burdao Alışveriş Kulübü, 8 farklı oluşumu ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Burdao Alışveriş Kulübü, markalarının değerini Türkiye sınırları içinde en yükseğe çıkarmayı hedeflemiştir. Bölgesel ve ulusal ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Burdao, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Burdao Alışveriş Kulübü, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmeyi istemektedir. Sektöre uluslararası büyük küresel oyuncularla sağlanan sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır.

Türkiye'de kişisel bakım ve güzellikteki değişimin öncüleri arasında yer alan Burdao Alışveriş Kulübü, tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Burdao Alışveriş Kulübü, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Burdao Alışveriş Kulübü, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonunun da önemli bir göstergesidir.

2006 yılında kurulan Burdao Alışveriş Kulübü, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Burdao Alışveriş Kulübü Bir O K Grup Şirketidir. 


  • Kozmetik
  • Güzellik
  • Bakım